Na fanpage’u Górowianki pojawiła się informacja o konkursie 😉 To kolejna okazja aby wygrać Tajemnice Lestorii Aleksandry Zalewskiej. Zapraszamy na stronę:

facebook.com/gorowianka/?hc_ref=PAGES_TIMELINE&fref=nf

Spieszcie się 🙂 Konkurs trwa tylko do 30 września!

 

Polecamy także lekturę recenzji:

 

Aleksandra Zalewska, Tajemnice Lestorii, Gdynia „Novae Res” 2015

Magia kryje się w każdym elemencie przyrody. Jeśli tylko otworzymy swoje serce na niezwykłość możemy przeżyć piękną przygodę i poznać siłę naszego umysłu potrafiącego zmieniać świat oraz likwidować własne słabości.

Emili i Edi to przeciętne dzieci chodzące do szkoły. Ich ojciec od dawna znajduje się w podróży, a domem zajmuje się mama i służąca Susan. Niedaleko nich mieszka babcia, która zapoczątkowała magiczną przygodę w świecie stworzonym siłą wyobraźni, przez co zawsze jest tam ciepło, pięknie i kolorowo.

Pewnego dnia, takiego jak wszystkie inne w drodze powrotnej do domu Edi zatrzymuje się obok starego drzewa i rozmawia tam z niezwykłą wiewiórką Anabelą, zapraszającą rodzeństwo na herbatkę do siebie. Dzieci dowiadują się, że są spadkobiercami swojej babci i muszą ratować magiczną krainę przed złą władzą lisów. Aby móc to uczynić muszą odkryć swoje niezwykłe moce, pozbyć się lęków i intelektualnych ograniczeń. Razem z kronikarzem poznają niezwykłą historię krainy, uczą się korzystać ze swojej wyobraźni i po wielu przeciwnościach losu ratują magiczny świat.

Książka przypomina nam wiele znanych opowieści o dzieciach dostających się do niezwykłych krain. Zawsze mają misję, w której dobro musi zwyciężyć, a bohaterzy odkrywają swoje możliwości. „Tajemnice Lestorii” to interesująca lektura rozwijająca dziecięcą wyobraźnię. Polecam ją uczniom szkoły podstawowej.

źródło: annasikorska.blogspot.com/2015/06/aleksandra-zalewska-tajemnice-lestorii.html