Jax i Anna nigdy nie powinni być razem. Ich miłość jest zakazana. Życie jednak nie jest łatwe, a tych dwojga przekona się o tym na własnej skórze.
Ania jest córką burmistrza, który przygotowuje się do nowych wyborów. Jego natura dyktatora działa na dziewczynę drażniąco. Ania nienawidzi swoich rodziców, którzy skupiają się głównie na karierze jej ojca, zaniedbując przy tym ją samą. Dziewczyna czuje się przez nich niekochana i odrzucona. Kiedy w jej życiu niespotykanie pojawia się Jax, Ania od razu się w nim zakochuje.
Chłopak już podczas pierwszego spotkania wywraca jej świat do góry nogami. Jaxon nie jest jednak odpowiednią partią dla Ani, lecz mimo wszystko dziewczyna się w nim zatraca.  Czy młodzi kochankowie odnajdą siłę by walczyć o swoją miłość? Z jakimi przeciwnościami muszą się zmierzyć? Cz prawdą jest, że miłość zawsze zwycięża?

„W drodze powrotnej myślał o niej, o sobie i o tym, czy to wszystko ma jakiś sens. Bo co, jeśli wszyscy będą się upierać, że nie ma w tym sensu i nie ma dla ich przyszłości?”

Wszystkie pozycje, które wychodzą spod pióra pani Agnieszki, czytam z wielką energią, zaangażowaniem oraz z gorącymi wypiekami na twarzy. Jak mawiają najwięksi jej fani, jest to prawdziwa dilerka uczuć. Z nowym tytułem autorka potwierdza to, co już dawno odkryliśmy – pani Agnieszka tworzy cudowne książki, które pochłaniają bez reszty. Za każdym razem gdy biorę do ręki jej pozycje, zakochuje się w jej bohaterach. Mężczyźni, którzy grają główne role, całkowicie obezwładniają. Jax jest kolejną postacią, która rozpala zmysły oraz powoduje szybsze bicie serca. Ten bohater to prawdziwy bad boy, który pomimo popełnianych przez siebie błędów, chwyta za serce.

Nie wiedziałam czego dokładnie oczekiwać po tej pozycji. Byłam jednak pewna, że historia będzie miała zalążek romansu – a to pobudza już na starcie moje zmysły – połączonego z dramatem . Kiedy więc zaczęłam poznawać historię Jaxa i Ani byłam mocno w niej zatopiona. Autorka stworzyła obraz idealnej pary, która pomimo różnicy wieku, poglądów oraz innych planów na przyszłość – ma szanse na szczęśliwe zakończenie. Niestety życie jest ciągłą walką, a nasi bohaterowie muszą ją stoczyć. Jak to się zakończy tego nie zdradzę, wspomnę jedynie, że czytelnik będzie miał do czynienia z wielką dawką emocji oraz gruntową przepychanką uczuć.

„-Zawsze gadasz sama do siebie? – spytał, zerkając na nią z boku.

– Lubię gadać z mądrymi ludźmi – odpowiedziała szybko.”

Styl autorki zaliczam do jednego z najlepszych, ponieważ nigdy nie mam kłopotu z odnalezieniem się w jej historiach. Nie mam zwyczaju męczyć wzrok zbyt długimi opisami, a to tym bardziej mnie do siebie przekonuje. Pani Agnieszka pisze zwięźle, ale na tyle umiejętnie dopieszcza szczegóły, aby czytelnik zyskał przydatne informacje, a nie nudne i niespójne ogólniki. Ze świata książek tej autorki nie chce się wychodzić. Gwarantuje, że z tą powieścią autorka pobudzi niejedno serce. Proponuje zaopatrzyć się w chusteczki oraz wolny czas, bo jak tylko zaczniecie się w nią wczytywać, tak nie skończycie aż nie zobaczycie ostatniej kropki.

Ta powieść jest wspaniałą przeprawą w głąb prawdziwych emocji. Żar, namiętność oraz niepohamowana walka miłości nad rozsądkiem – to tylko szczątki tego z czym mamy do czynienia. Polecam zapoznać się z tą fenomenalną premierą, która już w lutym zagości na naszym rynku. Nie zawiedziecie się. Mnie porwała i oczarowała nie tylko ze względu na bohaterów, fabułę czy emocje – przede wszystkim jest to historia bardzo uniwersalna oraz prawdziwa. Polecam gorąco!

źródło: natalax3recenzje.blogspot.com