Jeśli Wasze książki zajmują za dużo miejsca w domu (albo tak przynajmniej twierdzą najbliższe Wam osoby) jest na to sposób – EBOOKI. Wszystkie zmieszczą się na niewielkim czytniku. Dzisiaj ruszają aż trzy promocje na nasze książki w wersji elektronicznej.

Na ebookpoint.pl znajdziecie ponad 160 tytułów 50% taniej. Wśród nich m. in. „Wszystko wina kota” Agnieszki Lingas-Łoniewskiej w cenie 13,99 zł i „Klątwa przeznaczenia” Sylwii Dubieleckiej i Moniki Magoskiej-Suchar za 18,50 zł. Promocja potrwa do 13 czerwca.

knedler baner

Natomiast na nexto.pl wszystkie książki Magdaleny Knedler -40%. „Dziewczynę z daleka” oraz „Klamki i dzwonki” kupicie już za 16,80 zł. Dostępne formaty to EPUB i MOBI.

Czy wiecie, że dzisiaj jest Międzynarodowy Dzień Seksu? Ustanowiła go Unia Europejska w 2003 roku. Według statystyk na świecie dochodzi do ok. 120 milionów stosunków płciowych, podczas gdy w tym czasie rodzi się zaledwie 350 tys. dzieci. Ten dzień ma zwrócić uwagę na prokreację i rozmnażanie.

Publio.pl chce się przyczynić do wzrostu przyrostu naturalnego. Na ich stronie znajdziecie powieści erotyczne, poradniki oraz biografie skupione wokół tematu seksu do 50% taniej, m. in. „Na szczycie” i „Na szczycie. Gra o miłość” K. N. Haner oraz „Ogrodnik szoguna” Thomasa Petersina. Promocja potrwa do końca tygodnia.

Na_szczycie_Nieczysta_gra    na_szczycie_okl    ogrodnik szoguna