Cztery dni dzielą nas od premiery czwartej w dorobku Niny Reichter książki – „LOVE Line”!

Zadebiutowała serią „Ostatnia spowiedź” w 2012 roku. Od jej ostatniej książki minęły już 3 lata. „LOVE Line” również rozpocznie serię książek…

 

Fragment recenzji kobiecerecenzje365.blogspot.com/:

Autorka w swojej książce przedstawia nam historię dwójki dość młodych osób. Matthew to przystojny młody psycholog, który doradza kobietom, jak zbudować związek, który je zadowoli i w którym nie pozwolą sobą manipulować. Jego audycja Love Line przyciąga miliony słuchaczek, którym cały czas podsuwa właściwe wskazówki. Żyje w stałym związku z Bree, ale to relacja, która jest mu po prostu na rękę. Bethany to młoda kobieta, która jest właśnie w trakcie rozwodu. Pracuje w magazynie dla kobiet i otrzymuje zlecenie napisania artykułu, który obnaży metody stosowane przez trenerów podrywu. Nieetycznych manipulantów, którzy radzą innym mężczyznom, jak zaciągnąć kobiety do łóżka. Idealnym kandydatem, który może pomóc napisać jej ten artykuł, jest Matt. Dzięki spotkaniom oboje zbliżają się do siebie, ale czy będą mieli szansę stworzyć związek, jeżeli pomiędzy nimi jest tak wiele tajemnic? Tego musicie dowiedzieć się sami.

 

W niedzielę na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie na naszym stoisku Nina Reichter będzie podpisywać swoje książki w godz. 13.20-14.20.

Nie możemy się doczekać!