Nie całkiem białe Boże Narodzenie” oraz „Pensjonat pod świerkiem” zostały wybrane w plebiscycie portalu Granice.pl najlepszymi książkami na Gwiazdkę.

 

Na książki głosowali internauci oraz jury. Książka Magdaleny Knedler „Nie całkiem białe Boże Narodzenie” została nagrodzona dzięki internautom właśnie. Natomiast „Pensjonat pod świerkiem” został doceniony przez jury w kategorii Kropelka optymizmu czyli historie nie tylko na Święta.

pensjonat_pod_swierkiem_okl

 

– Tę książkę warto przeczytać właśnie przed świętami – zachęca Magdalena Galiczek-Krempa. – Wprowadza w świąteczny nastrój i przekonuje do wyciągnięcia ręki na zgodę ze skłóconą rodziną czy sąsiadami. Dodatkowym atutem książki jest fakt, że opowiadania czytać można niezależnie, wracając do tych, które szczególnie przypadną czytelnikowi do gustu. Być może któraś z historii tak głęboko zapadnie nam w serce, że zapragniemy przeczytać ją na głos swoim wigilijnym gościom, wygodnie moszcząc się w bujanym fotelu przy rozświetlonej blaskiem tysiąca światełek choince?

 

Dziękujemy za Wasze głosy!

Już wkrótce poznamy też laureatów towarzyszącego „Najlepszej książce na Gwiazdkę” plebiscytu „Najlepsza książka na zimę”.