Opinie naszych Autorów

  Kamil Czyż
  Kamil Czyż
  2023-03-30

  Współpracy z wydawnictwem Novae Res nie mogę opisać inaczej niż w samych superlatywach. Bardzo dobra komunikacja, staranna redakcja tekstu i co najważniejsze, za każdym razem dostateczna ilość czasu na nasienie poprawek.

  Kamil Czyż wydał w Novae Res:
  • Aby dźwięk lutni rodził drzewa

  Karol Husak
  Karol Husak
  2023-03-27

  Dzięki Wydawnictwu Novae Res udało mi się zadebiutować, decyzja o podjęciu współpracy została podjęta bardzo szybko i sprawnie przeszliśmy do procesu wydawniczego. Współpraca i wszystkie uzgodnienia w czasie korekty uzmysłowiły mi, że Wydawnictwu zależy na wprowadzeniu na rynek książki dopracowanej i atrakcyjnej dla odbiorcy. Najbardziej znaczącą sugestią ze strony Wydawnictwa była zmiana tytułu na bardziej zrozumiały i być może bardziej na czasie, co nie tylko mnie ucieszyło, ale świetnie współgrało z młodzieżową okładką książki. Zadowolony jestem również z faktu, że odbyło się spotkanie autorskie w centrum mojego miasta, na które ufundowane zostały egzemplarze książki do wygrania - również za sprawą Wydawnictwa. Mam nadzieję, że kolejne zabiegi marketingowe i dalsza współpraca zaowocują powodzeniem książki Niedopasowany na rynku jak i skłonią mnie do dalszej wdania kolejnej pozycji w Novae Res.

  Karol Husak wydał w Novae Res:
  • Niedopasowany

  Ewa Zienkiewicz
  Ewa Zienkiewicz
  2023-03-25

  Bardzo lubię współpracować z wydawnictwem Novae Res.
  Jak każdy twórca, pragnę by materialna forma przekazu stworzonego w pisarskiej  wyobraźni, spełniła moje oczekiwania. Poczynając od pełnych emocji opracowań okładki, poprzez redakcję tekstu i dobór ilustracji, mogłam świadomie obserwować kształtowanie się książek, które trafiały do rąk czytelników. Długoletnie doświadczenie pracowników wydawnictwa w publikowaniu ułatwiało współpracę i rozwiązanie wszystkich zaistniałych kwestii.
  Profesjonalne podejście redaktorów, doskonała organizacja pracy całego zespołu, wywiązywanie się z wyznaczonych terminów — wszystko to sprawiało, że proces wydawniczy w Novae Res zawsze był dla mnie przyjemnością.
  Świat według Jo jest niezwykłą opowieścią, a możliwość zaprezentowania wszystkich tomów dzięki współpracy z wydawnictwem Novae Res to prawdziwe spełnienie marzeń.

  Ewa Zienkiewicz wydała w Novae Res:
  • Talizman z zaświatów. Tom I. Beata
  • Talizman z zaświatów. Tom II. Kinga
  • Pomyśl tylko życzenie. Tom I. Z deszczu pod rynnę
  • Pomyśl tylko życzenie. Tom II. Oliwier i tropiki
  • Niezwykły pies Bruno
  • Świat według Jo
  • Świat według Jo Tom II

  Ewa Hansen
  Ewa Hansen
  2023-03-24

  Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej współpracy z wydawnictwem. Cały proces — od rozmów dotyczących umowy, przez redakcję, korektę i projekt, po gotową książkę i jej promocję — przebiegł niezwykle sprawnie i bezproblemowo, nie było żadnych opóźnień. Praktycznie na każdym etapie miałam przyjemność współpracować z profesjonalistami, którzy nie tylko byli otwarci na rozmowę i moje uwagi, ale także cierpliwie wyjaśniali wszelkie wątpliwości. Dział promocji aktywnie wspiera moje inicjatywy jak spotkania autorskie czy konkursy. Zupełnie szczerze, poleciłabym to wydawnictwo debiutantom, bo naprawdę można w przyjaznej atmosferze i bezstresowo przejść przez wydanie swojej książki :)

  Ewa Hansen wydała w Novae Res:
  • Klubowe dziewczyny

  Jolanta Buch Andersen

  Współpraca z wydawnictwem Novae Res przy redakcji mojej ksiąźki Z Polski do Danii przebiegała w bardzo pozytywnym duchu. Wysoka fachowość redaktorów była imponująca, jestem im wdzięczna za wszystkie uwagi.

  Jolanta Buch Andersen wydała w Novae Res:
  • Z Polski do Danii

  Jakub Kaleta
  Jakub Kaleta
  2023-03-22

  Jasne zasady, terminowość i sprawna komunikacja — tak mogę podsumować moją dotychczasową współpracę z wydawnictwem Novae Res.
  Mówiąc wprost — zamiast obietnic złotych gór, otrzymałem realną ofertę i umowę, z której Wydawnictwo się wywiązało.
  Mogę polecić współpracę z wydawnictwem Novae Res każdemu, kto poważnie myśli o wydaniu swojej pierwszej książki.

  Jakub Kaleta wydał w Novae Res:
  • Zemsta rodziny Omletów

  Maria Tuszyńska
  Maria Tuszyńska
  2023-03-22

  Cenię sobie współpracę z Waszym Wydawnictwem z tego względu, że przebiegała profesjonalnie, terminowo i na każdym etapie kontaktów z różnymi osobami byłam traktowana życzliwie. Każda moja propozycja przyjęta została ze zrozumieniem.

  Maria Tuszyńska wydała w Novae Res:
  • Pod wiatrakami

  Margota Kott
  Margota Kott
  2023-03-21

  Z Wydawnictwem Novae Res współpracowałam dwa razy: przy wydaniu mojej pierwszej książki Kompendium wiedzy dla autorów kryminałów oraz powieści kryminalnej Kolor miłości i krwi.

  Debiutant na rynku wydawniczym nie ma lekko. Branża ta kieruje się własnymi prawami. Długo poszukiwałam wydawcy, a w końcu natrafiłam na Novae Res. To właśnie z nimi zaliczyłam swój literacki „pierwszy raz”;). I nie żałuję, choć, niestety, wydanie było subsydiowane, co oznaczało włączenie się w proces od strony finansowej. Obie książki zostały wydane jako wersje papierowe i e-booki. Dodatkowo wydawnictwo zaproponowało mi nagranie audiobooka „Kompendium wiedzy dla autorów kryminałów”. Po cichu liczę na to, że również „Kolor miłości i krwi” doczeka się wersji audiobookowej. To niesamowite przeżycie usłyszeć napisany przez siebie utwór odczytany przez profesjonalnego, znanego aktora. Plusem współpracy jest również bardzo transparentny sposób rozliczania się z autorem za sprzedane egzemplarze.

  Współpracę z Novae Res polecam każdemu, kto chce wydać książkę, szczególnie debiutancką. I nawet jeśli znajdują się w niej błędy czy nieścisłości, nie ma się czym martwić. W Wydawnictwie pracują redaktorzy i korektorzy, którzy wygładzą tekst i przygotują do druku. Marketing i reklama książek stoi także na wysokim poziomie. Kwestia dodatkowych reklam, recenzji czy patronatów także jest do ustalenia. W przypadku książki „Kolor miłości i krwi” udało się dodatkowo nagrać booktrailer.

  Polecam Novae Res!

  Margota Kott wydała w Novae Res:
  • Kompendium wiedzy dla autorów kryminałów
  • Kolor miłości i krwi

  Katarzyna Misiołek
  Katarzyna Misiołek
  2023-03-17

  Jako autorka, we współpracy z wydawcą szukam przede wszystkim perfekcyjnego dopracowania opowiedzianej przeze mnie historii, jej estetycznej, przyciągającej wzrok oprawy graficznej i bezstresowej, sympatycznej atmosfery pracy. Wydawnictwo Novae Res podarowało niedawno czytelnikom dwie moje powieści, obie wydane w sposób, który mnie zachwycił. Dziękuję Państwu serdecznie za życzliwość, wsparcie i profesjonalizm - to wielka radość, kiedy autor widzi swoje tytuły wydane z taką dbałością o detale i estetyką.

  Katarzyna Misiołek wydała w Novae Res:
  • Hashtag: moje_piękne_życie
  • Kłamstwa którymi oddycham

  Kamil Śmigielski
  Kamil Śmigielski
  2023-03-15

  Jako autor Sensacyjnych przygód wróbla Eryka bardzo doceniam współpracę z wydawnictwem Novae Res. Ludzie tworzący go są pełni pasji, kreatywni i profesjonalni Już na początku współpracy od Menadżera do spraw publikacji Pana Sebastiana Czekalskiego doświadczyłem swobody w komunikacji oraz konkretnego podejścia do danego tematu. Dobrze działa przepływ informacji, a cały zespół służy zawsze pomocą i szybko stara się odpowiadać na zadane pytania.
  Redaktorka poprawiająca tekst, dokładnie i skrupulatnie wyłapuje szczegółowe błędy w książce, aby czytelnik z przyjemnością mógł płynnie wtopić się w jej treść i z satysfakcją sięgnąć po następną pozycję.
  Pasjonaci z wydawnictwa Novae Res starają się również, aby dzieło dotarło do jak najwieszkszej ilości osób. Dział marketingu prowadzi aktywnie media społecznościowe, zapewniając tym samym reklamę i zasięgi w Polsce, jak i na całym świecie. Na uwagę zasługuje oddana i rzetelna praca grafików, którzy potrafią zachwycić i wykonali rewelacyjnie okładkę mojej książki.
  Miła atmosfera, pasja, kultura na wyskokim poziomie i profesjonalizm, to jedno z wielu pozytywnych cech dające siłę w tworzeniu dzieł w tym solidnym wydawnictwu jakim jest Novae Res.

  Kamil Śmigielski wydał w Novae Res:
  • Sensacyjne przygody wróbla Eryka