Opinie naszych Autorów

  Arkadiusz Kazimierski

  Współpraca z Wydawnictwem Novae Res była przyjemnością. Wszystkie etapy prowadzące do wydania mojej książki „A niebo błękitne nade mną” przebiegały sprawnie i profesjonalnie: negocjacja kontraktu, korekta książki, sugestie i rady co do końcowego kształtu tekstu, grafika okładki, wydanie, dystrybucja, wysłanie egzemplarzy autorskich, promocja, rozliczanie ze sprzedanych książek. Nie miałem zastrzeżeń do żadnego z tych etapów. Dziękuję zespołowi Novae Res za profesjonalizm i miłą atmosferę pracy.

  Arkadiusz Kazimierski wydał w Novae Res:
  • A niebo błękitne nade mną

  Edgar Hryniewicki
  Edgar Hryniewicki
  2023-09-07

  Jako początkujący autor zostałem „wzięty pod skrzydła” Wydawnictwa Novae Res, które wydało trzy tomy mojej trylogii. Kontaktowość oraz realizację umów zgodnie z terminem zaliczam na plus współpracy, podobnie jak chęć zrealizowania dodatkowych, zaproponowanych przeze mnie działań marketingowych. Praca nad książkami przebiegała pomyślnie, chwalę sobie podejście redaktorów, podobnie jak dzieła grafika tworzącego okładki moich książek. Miłą niespodzianką były inicjatywy wydania dwóch książek w wersji audio.

  Edgar Hryniewicki wydał w Novae Res:
  • Czarne koty
  • Ostatni goblin

  Marek Czestkowski
  Marek Czestkowski
  2023-09-05

  Bardzo cenię sobie współpracę z wWydawnictwem Novae Res. Cały proces wydania książki przebiegł profesjonalnie i szybko. Wszystko dzięki umiejętnościom i zaangażowaniu pracowników. Polecam współpracę z Novae Res wszystkim, którzy marzą o wydaniu własnej książki.

  Marek Czestkowski wydał w Novae Res:
  • Rzeźnia Wyszków

  Elżbieta Antoniewicz

  Kocham książki, od dziecka marzyłam, że i ja kiedyś stworzę literackie arcydzieło. Nadszedł ten piękny moment. Postawiłam ostatnią kropkę w mojej pierwszej powieści i zadałam sobie trudne pytanie, co teraz? Jestem menadżerem w firmie handlowej i doskonale znam prawa rynku. Wydawnictwa wydają tytuły które gwarantują zysk, do tego książki kupuje się okazjonalnie. Nie byłam zaskoczona, kiedy na wysłaną ofertę otrzymałam tylko kilka odpowiedzi. Przeanalizowałam je dokładnie. Oferty były bardzo podobne. Przeważył tak zwany „czynnik ludzki”. Wybrałam wydawnictwo, które było najbardziej życzliwe i przystępne. Okazało się nim Novae Res. Wydałam z nimi dwie moje powieści: „Po prostu życie” i „Przypowieść o pięknej miłości”. Utwory zostały wydane profesjonalnie i w atrakcyjnej oprawie. Jestem z nich dumna, ale wiem, że najlepsze powieści ciągle przede mną. I zamierzam je wydać we współpracy z Novae Res, bo to Wydawnictwo kocha książki.

  Elżbieta Antoniewicz wydała w Novae Res:
  • Po prostu życie
  • Przypowieść o pięknej miłości

  Marianna Kujawa
  Marianna Kujawa
  2023-09-01

  Współpraca z wydawnictwem Novae Res okazała się świetną decyzją. Jak chyba każdą debiutującą autorkę, przerażał mnie nieco cały proces wydawniczy, więc pomoc wydawnictwa okazała się nieoceniona. Przez cały czas czułam się traktowana poważnie i z szacunkiem, a wszystkie informacje były mi przekazywane w sposób jasny i przejrzysty. Otrzymywałam też odpowiedzi nawet na najdziwniejsze pytania.
  Szczerze mogę polecić współpracę z wydawnictwem Novae Res, szczególnie osobom debiutującym.

  Marianna Kujawa wydała w Novae Res:
  • Facet taki jak ja

  Graham Shaw
  Graham Shaw
  2023-09-01

  Serdecznie dziękuję zespołowi redakcyjnemu Novae Res za możliwość opublikowania mojej powieści. Współpraca przebiegała profesjonalnie, terminy zostały dotrzymane, jakość wydania przekroczyła moje oczekiwania.

  Graham Shaw wydał w Novae Res:
  • Światło ze snów

  Adam Ostaszewski
  Adam Ostaszewski
  2023-08-31

  Współpraca z Wydawnictwem Novae Res przebiega wzorcowo. Od chwili przesłania materiału do Wydawnictwa, autor ma zapewnioną opiekę specjalistów. Korekta, projekt okładki, dystrybucja, promocja, są na najwyższym poziomie i zapewniają poczucie bezpieczeństwa autorowi oraz satysfakcję z wykonanej pracy. Warto współpracować z wydawnictwem Novae Res.

  Adam Ostaszewski wydał w Novae Res:
  • Wirus

  Krystyna Zofia Kamieniak

  Kiedy z Wydawnictwa Novae Res nadeszła propozycja wydania mojej powieści, ciekawa byłam, jak też będzie wyglądać nasza współpraca. Wyobrażałam ją sobie tak, jak relację pomiędzy nauczycielem (wydawnictwo) i uczniem (autor). Dodam jeszcze: zdolnym uczniem. Toteż oczekiwałam od wydawnictwa kompetencji, znajomości rzeczy, cierpliwości w wyjaśnianiu mi zawiłości prac wydawniczych, a nade wszystko opieki nade mną, stawiającą pierwsze kroki na tym polu.

  I ku mojemu zadowoleniu wszystko to otrzymałam.

  Krystyna Zofia Kamieniak wydała w Novae Res:
  • Dom w ogrodach marzeń

  Gabriela Wolska
  Gabriela Wolska
  2023-08-30

  Wydawnictwo Novae Res wydało moją debiutancką książkę, jestem wdzięczna za umożliwienie mi tego oraz świetną współpracę. Na każdym etapie wydawania mogłam liczyć na życzliwą pomoc i wsparcie. Zaproponowana przez Wydawnictwo okładka była trafiona w punkt i przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Jeszcze raz pragnę podziękować całemu Wydawnictwu za zaufanie i możliwość wydania książki, jednak szczególne słowa podziękowania kieruje do całego zespołu, z którym miałam przyjemność pracować. Życzę wszystkim debiutantom aby trafili na tak profesjonalnych i życzliwych ludzi. 

  Gabriela Wolska wydała w Novae Res:
  • Żona gangstera

  Joanna Bury
  Joanna Bury
  2023-08-30

  Cieszę się z dotychczasowej miłej, kulturalnej i pomocnej współpracy z Wydawnictwem Novae Res. To miłe przeżycie, gdy ludzie tak współpracują i służą pomocą.
  Jestem bardzo zadowolona z wydania książki w tym Wydawnictwie i bardzo dziękuję. Z niecierpliwością oczekuje też na audiobooki z lektorem. To duże jak na moje możliwości wyróżnienie.

  Joanna Bury wydała w Novae Res:
  • Odmęty