Opinie naszych Autorów

  Iwona Dźwięga
  Iwona Dźwięga
  2023-12-05

  Wydawnictwo działa w sposób profesjonalny, zwłaszcza w zakresie redakcji tekstu. Wymiana zdań z panią redaktor to prawdziwy balsam na duszę dla autora, który ma wówczas okazję obronić swój tekst lub go zweryfikować. Jedyna okazja, by czegoś się nauczyć. Bardzo ciekawe są także projekty okładek, jak i działania promocyjne. Myślę, że Wasze działania spełniają oczekiwania większości autorów.

  Iwona Dźwięga wydała w Novae Res:
  • Piąta pora roku

  Julia Kacprzak
  Julia Kacprzak
  2023-11-29

  Na pytanie czy zdecydowałabym się na współpracę z wydawnictwem Novae Res ponownie, odpowiadam - zdecydowanie tak! Jako początkujący autor czułam się zaopiekowana od początku do końca procesu wydawniczego, co wcale nie jest oczywiste. Zawsze mogłam liczyć na pomoc specjalistów w swoim fachu, a każde nurtujące mnie pytanie zostawało rozwiane. Ambicja, wrażliwość i pewność siebie młodego pisarza jest bardzo krucha, a wydając książkę z tym właśnie gdyńskim wydawnictwem, moje skrzydła nigdy nie zostały podcięte, za co jestem ogromnie wdzięczna. Moja książka ukazała się dzięki wzajemnemu zaufaniu i profesjonalizmowi, jakiego nie można odmówić Novae Res. Pozostaje mi tylko podziękować za owocną współpracę i jeśli natchnienie pozwoli, liczyć na kolejną, równie udaną.

  Julia Kacprzak wydała w Novae Res:
  • Jeszcze nie czas

  Krzysztof Czewojsta
  Krzysztof Czewojsta
  2023-11-28

  Novae Res to świetne wydawnictwo wykonujące perfekcyjne grafiki okładek, jego pracownicy odpowiadają bardzo szybko na maile i są pomocni. Ponadto ludzie Ci znają się na marketingu, co przekłada się na późniejsza promocję. Ogólnie współpraca pozytywna.

  Krzysztof Czewojsta wydał w Novae Res:
  • Gimbaza

  Adam Janus
  Adam Janus
  2023-11-21

  Novae Res – jeżeli piszesz do szuflady, z której pożółkłe kartki zapisanego papieru powoli zaczynają wystawiać rogi, a uwięzione tam myśli zaklęte w słowa czują duchotę i chęć wydostania się na zewnątrz, to odważ się i uwolnij je. Z wydawnictwem nawiązałem kontakt zupełnie przypadkowo, gdzie zapewne jak większość tzw. piszących walczyłem z wątpliwościami, które osaczają każdego z nas. Spotkałem się ze zrozumieniem, wsparciem merytorycznym, technicznym i mentalnym. Cały proces wydawniczy przebiegł bez problemu, w ustalonych terminach i w założonym budżecie. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić to wydawnictwo dla wszystkich początkujących autorów, którzy próbują nieśmiało stawiać swoje pierwsze kroki na trudnej ścieżce literackiej. Zapewniam Was, że oni potrafią drogę te uczynić mniej wyboistą….

  Adam Janus wydał w Novae Res:
  • Przenikanie

  Karolina Malinowska
  Karolina Malinowska
  2023-11-06

  Nasza współpracę wspominam bardzo mile. Po pierwsze, doceniam szybką wymianę myśli i informacji oraz fakt, że pozostawaliśmy w ciągłym mailowym kontakcie. Odpadała konieczność podróżowania, a praca szła sprawnie i przebiegała w miłej, przyjaznej atmosferze. Po drugie, mogłam liczyć na ogromną cierpliwość w tłumaczeniu zawiłości procesu wydawniczego, co dla mnie, jako debiutantki, było wielka zaletą. Ponadto, bardzo cenne były dla mnie wszelkie uwagi i poprawki do samego tekstu proponowane przez Państwa na kolejnych etapach pracy. Było mi miło, że uwzględnili Państwo moja opinię w sprawie okładki i wykorzystali zaproponowane przeze mnie zdjęcie.

  Karolina Malinowska wydała w Novae Res:
  • Pozimnie

  Julia Wesołowska
  Julia Wesołowska
  2023-11-03

  Cały proces wydawniczy przebiegł profesjonalnie, w miłej atmosferze. Gdy miałam jakieś wątpliwości, szybko dostawałam odpowiedź. Wydanie debiutu było dla mnie dużym wyzwaniem, a dzięki pracownikom Wydawnictwa, udało mi się spełnić to marzenie. Praca nad redakcją przebiegła szybko i sprawnie, tak jak reszta procesu wydawniczego. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

  Julia Wesołowska wydała w Novae Res:
  • Baby it's cold outside

  Ewa Niepokulczycka
  Ewa Niepokulczycka
  2023-10-27

  Współpraca z wydawnictwem Novae Res upłynęła w miłej atmosferze. Profesjonalne podejście do autora, bardzo jasne wytłumaczenie czego można się spodziewać i na jakich warunkach. Zawsze dobra komunikacja w trakcie procesu wydawniczego (wszystkie działy). Również po wydaniu książki wydawnictwo wspomaga autora, daje propozycje jak książkę promować i jest otwarte na wszelkie zapytania. Współpraca przebiegała sprawnie i zaowocowała pięknie wydaną książką.

  Ewa Niepokulczycka wydała w Novae Res:
  • Z deszczu pod rynnę

   Maga
  Maga
  2023-10-24

  Na każdym etapie mogłam liczyć na wsparcie i rzetelną informację. Chciałabym jednak wyróżnić kontakt z panią Redaktor Marzeną Kwietniewską Talarczyk. Współpraca była bardzo merytoryczna, ale też naznaczona szacunkiem dla autora. Wysoka kultura osobista pani Marzeny powodowała, że wszelkie uwagi do tekstu przyjmowałam jako radę, a nie krytykę.

  Maga wydała w Novae Res:
  • Dziewięć miesięcy i osiem dni

  Marcin Zawadka
  Marcin Zawadka
  2023-10-02

  Wydawnictwo NovaeRes jest moim świadomym wyborem. Debiut literacki w takim wydawnictwie to dla mnie nobilitacja. Nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony z zaangażowania całego Zespołu Wydawnictwa. Od pierwszych chwil czułem się zaopiekowany i nawet przez chwilę nie odczułem, że jestem debiutantem. Autor jest prowadzony przez pracowników wydawnictwa jak po „sznurku”, każdy element jest robiony profesjonalnie. Od edycji tekstu, recenzji, po promocję. Widać, że pracują tu ludzie, którzy robią to z pasją do książki. Wiem, że kolejną książkę też będę chciał u nich wydać. Polecam.

  Marcin Zawadka wydał w Novae Res:
  • Los(t)

  Maria Garbień
  Maria Garbień
  2023-10-02

  Wydawnictwo bardzo dobrze wywiązało się ze swojej części umowy. Jestem zadowolona z pracy nad moją książką i z jej szaty graficznej. Podoba mi się to, że Wydawnictwo uwzględniło wszystkie moje uwagi co do ilustracji i okładki. Kontakt z różnymi osobami przydzielonymi do pracy nad moją książką jest bardzo dobry i przebiega w miłej atmosferze.

  Podoba mi się też, że Wydawnictwo udostępnia różne posty związane z moją książką w swoich relacjach na Instagramie

  Maria Garbień wydała w Novae Res:
  • Minaris księga 1. Syn Oriona