Paraliz_oklRozpętaj piekło. Wznieć poczucie zagrożenia. Spraw, aby ludzie zaczęli panikować. Rozpal w nich najbardziej prymitywne instynkty. Nazwij siebie Lekarzem, który pragnie uzdrowić Stany Zjednoczone Ameryki Północnej.

Panika i psychologia tłumu
Waszyngton. Stolica słynnej demokracji Stanów Zjednoczonych. Życie toczy się tutaj ekspresowo i pod znakiem politycznych zmagań. To tu mieszka prezydent USA. Tutaj znajduje się Pentagon i Wojskowa Akademia Stanów Zjednoczonych w West Point. To w Waszyngtonie mamy ośrodki władzy sądowniczej, ustawodawczej i wykonawczej. Jakie może być lepsze miejsce dla ataku terrorystycznego?

Lekarz, bo tak nazywa się człowiek, który rozłożył Stany Zjednoczone na łopatki, chce zagrać w grę. Graczami mają być mikrobiolog William i agentka CIA Sophie, a postaciami pobocznymi mieszkańcy Waszyngtonu. Do tego dołóżmy oczywiście całą armię, CIA, FBI i wszystkie możliwe agencje, które stanęły przed jedną z najtrudniejszych misji w ich dotychczasowej karierze.

….

Pozostałą część recenzji znajdziecie na blogu: http://zukoteka.blox.pl/2016/05/Jak-sprawic-aby-ludzie-zaczeli-byc-zagrozeniem.html