Superksiążka do angielskiego dla przedszkolaków – Aleksandra Pieczaba

super_ksiazka_oklO tym, że …”czym główka za młodu nasiąknie…” wiedzą wszyscy! Obecnie znajomość języka angielskiego jest nie tylko potrzebna w życiu codziennym i zawodowym, lecz także konieczna – szczególnie w momencie wychodzenia poza terytorium Polski. Rodzice troszczą się, by ich dziecko było jak najlepsze, wysyłając je do szkółek językowych. A przecież istnieją sposoby poznania języka obcego nawet w domu – przykład? Proszę bardzo!
„Superksiążka do angielskiego dla przedszkolaków” Aleksandry Pieczaby to idealna książeczka dla dopiero „raczkujących” w obcym języku. To pozycja obowiązkowa dla rodziców, którzy chcieliby zaszczepić w swoim dziecku miłość do tego języka.
Książka zawiera podstawowe słownictwo, którego znajomość stanie się fundamentem dalszej nauki. I tak nauczymy się słownictwa z działu rodzina, dom, kolory, emocje, czy praca.
To interaktywny egzemplarz do samodzielnej nauki przeznaczony zarówno dla młodszych, jak i starszych. Książka łączy przyjemne z pożytecznym – bawiąc, uczy. Znajdujemy wiele zabaw, kolorowanek. Polecenia są proste, czytelne. Nawet nad wymową poszczególnego słówka nie trzeba się zastanawiać, bowiem zaraz obok znajduje się zapis fonetyczny.
Aleksandra Pieczaba to nauczycielka języka angielskiego. W trakcie swojej pracy zauważyła, że bardzo wielu rodziców chciałoby wspólnie z dzieckiem uczyć się języka, ale brakuje im narzędzi, które by to umożliwiały. Stąd zrodził się pomysł stworzenia tej książki.
„Chciałabym bardzo, aby ta publikacja służyła jako mapa do odkrywania nieznanego lądu języka angielskiego. Książka ta ma być solidnym fundamentem, na którym będzie można dalej budować wiedzę”.
[autorka]
Nie pozostaję mi nic innego, jak życzyć owocnej nauki i wspaniałej zabawy!
Tytuł: Superksiążka do angielskiego dla przedszkolaków
Autor: Aleksandra Pieczaba
Wydawnictwo: Novae Res
Data premiery:2015
Liczba stron: 76
Oprawa: miękka
Kategoria: Nauka