Pomarańczowa droga — Emilia Mieleszko

Pierwsza książka podejmująca otwarcie temat tzw. choroby sierocej w dorosłym życiu.

„Pomarańczowa droga” to współczesna opowieść o kilkorgu ludziach doświadczonych przez życie, którzy według właściwego im klucza rozpoznają się i zbliżają do siebie. Spotkania między nimi stają się dla nich impulsem do osobistego rozwoju, umacniają wiarę w dobre życie, dają odwagę do realizowania potrzeb i pragnień, prostują ich indywidualne drogi. Wydarzenia łączą bohaterów na różnych płaszczyznach w scenerii przedwojennej kamienicy mazurskiego miasta.

Pierwsza książka podejmująca otwarcie temat tzw. choroby sierocej w dorosłym życiu. Wyjątkowa okazja, by poznać i spróbować zrozumieć to zjawisko, z jego specyfiką emocjonalną i behawioralną, z przykładami charakterystycznej percepcji i wyobraźni.

Mocno esencjonalna powieść do nieśpiesznej lektury, dedykowana szczególnie poszukującym prawdy o życiu, doświadczonym i rozwijającym się w kierunku świadomego przeżywania.

Szczegóły

  • Rodzaj literatury: Literatura obyczajowa
  • Wydawca: Novae Res, 2016
  • Format: 121x195mm, oprawa miękka ze skrzydełkami
  • Wydanie: Pierwsze
  • Liczba stron: 160
  • ISBN: 978-83-8083-197-1

Pomaranczowa_droga_oklJak bardzo naszymi przekonaniami rządzą stereotypy? Powszechne jest mniemanie, że tzw. „choroba sieroca” dotyczy wieku dziecięcego i środowiska placówek opiekuńczych. Takie brzemię u dorosłych stanowi temat tabu. Podobnie trudno przyznać, że zaburzenia umiejętności budowania więzi z innymi powstają nieraz w warunkach domu rodzinnego.

 

Dzięki bohaterom „Pomarańczowej drogi” możesz wyrobić sobie własne przekonanie o rzeczywistym spektrum tego brzemienia.

Autorka

Zapraszamy do obejrzenia filmu, który dotyczy powieści: