Istnieją różne zbiegi okoliczności – spotkały się przez przypadek, recenzentka i blogerka z autorką. Spotkały się przy okazji akcji RATUJMY IRKA – OSTATNIA SZANSA. Żona, walcząca o męża i dobra dusza, która chciała podarować coś na aukcję – podarowała swoją książkę.

Trwa LICYTACJA Niezapominajek Moniki Fudali na specjalnej stronie na Facebooku.

Zachęcamy do podbijania ceny. Ze swojej strony dorzucamy drugi egzemplarz książki.

15094943_1599521690073842_6421706642063175416_nZłe wieści zatrzymują na chwilę pracę serca. Niczym niesprawna maszyna, ciało zapomina żyć. Usłyszane informacje potrafią wstrzymać oddech, ściąć krew w żyłach, odebrać wzrok, mowę, ogłuszyć, zachwiać równowagę czy pomieszać w głowie. Niby tylko słowa, dźwięki wypływające z ust, a jak wielką siłę mają. Niespodziewany pocisk wystrzelony przez dobrze zakamuflowanego snajpera. Gwałtowne, pewne i precyzyjne pociągnięcie za cyngiel. Tym właśnie jest wiadomość o czyjejś śmierci.

Siostra Chrisa, Emily, ginie w tragicznym wypadku. Pijany kierowca zamknął jej oczy na zawsze. Światło, jakim była dla niego, niespodziewanie znika, a on pozostaje sam z bólem straty. Jednak pojawia się ktoś jeszcze – niepełnosprawny chłopiec, z którym wspólnie próbują pogodzić się z jej śmiercią.

Monika Fudali (ur. 1988 w Krakowie) – absolwentka Wydziału Edukacji oraz Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego, artystka i nauczycielka. Miłośniczka książek, muzyki i dobrej kawy. Debiutowała opowiadaniami z dreszczykiem „Kumulacja Cierpień i Kumulacja Gniewu”. Pisze horrory, fantastykę oraz powieści z elementami paranormalnymi.

RECENZJA NASZEJ BLOGERKI.