Chociaż „Kot” pojawił się już na Warszawskich Targach Książki, to było to dopiero preludium to dzisiejszej oficjalnej premiery. Kocie szaleństwo uważamy za otwarte!

 

Fani Agnieszki Lingas-Łoniewskiej doskonale wiedzą, że kocha zwierzęta i wspiera je, jak tylko może. Od lat prosi, aby zamiast kwiatków na spotkania autorskie przynosić jej karmę dla zwierząt – zawozi ją potem do schroniska, gdzie jest stałą bywalczynią. W związku z tym mamy dla Was niespodziankę, która ucieszy też podopiecznych Fundacji Fabryka Dobrych Działań.

 
Mamy trzy zupełnie wyjątkowe zestawy, w skład których wchodzą: egzemplarz książki „Wszystko wina kota” z autografem autorki, drewniana zakładka ze ślicznym kociakiem, ręcznie wykonana przez Agę Balcerską, bransoletka z kocim motywem, autorstwa Kammelleon – biżuteria hand made i kocia torba od samej Fundacji!

 

Jeśli macie ochotę zdobyć taki zestaw, licytujcie pod wpisem na fb! Do osób, które złożą trzy najwyższe oferty, wyślemy te specjalne zestawy. A pieniądze wpłacimy oczywiście na konto Fundacji Fabryka Dobrych Działań. Czas na składanie ofert macie do 30 maja.

Zapraszamy do licytacji!

Wroclaw_20170524_Lingas-Loniewska_FB

 

 

Pamiętajcie o dzisiejszym spotkaniu z Agnieszką

w salonie empik Wrocław Renoma.