W Krakowie w Klubie Dziennikarzy „Pod Gruszą” Katarzyna Bułat zaprezentowała swój debiutu prozatorski książkę pt. Arkandel”.

Katarzyna Bułat jest studentką informatyki analitycznej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Oprócz matematyki i programowania jej największą pasją jest poezja. Wiersze pisze już od czasów szkoły podstawowej, a od listopada 2012 roku należy do Koła Młodych Krakowskiego Oddziału Związku Literatów Polskich. W 2015 roku wydała swój debiutancki tomik poetycki pt. „Próba implementacji”.

Podczas spotkania, które prowadziła Alicji Tanew prezentowane były fragmenty książki oraz recenzje. O oprawę muzyczną zadbała Wiktoria Jurczyk.

Co łączy Riwierę Czarnogórską z chorwacką wyspą Arkandel? Jaki jest związek między tajemniczym zeszytem a rodzinnymi wakacjami?

Niewiadomych jest wiele, a pewne jedynie to, że czytając, staniemy wobec dalszych pytań – o sens życia, znaczenie uczuć, inny, równoległy świat, w którym nadal wybrzmiewa głos z przeszłości. To, co minione, nieoczekiwanie uobecnia się w świetle wakacyjnego słońca, zmieniając letnią eskapadę bohaterów w okazję do wielkich porządków w ich związku. Wystarczy otworzyć czyjś zeszyt.

 

bułat1 bułat3

bułat2 bułat4

bułat5 bułat6