Piękna okładka, ciekawy opis, ale nadal nie jesteście zdecydowani na kupienie książki? Może fragment Wam pomoże!

 

Fragmenty naszych książek możecie znaleźć w kilku miejscach w sieci. Jednym z nich jest czytelnia „Charakterów”. W zakładce Novae Res znajduje się już ponad 70 tytułów. 20-stronicowe fragmenty są starannie wybrane przez autora. Czasem ze środka, czasem z początku książki. Wszystko po to, aby Was zaciekawić i zatrzymać przy lekturze na dłużej.

 

Najnowszymi pozycjami w czytelni są „Żyjemy jeno w snach o sobie” Beaty Bużan oraz „Wszystko wina kota!” Agnieszki Lingas-Łoniewskiej.

 

Nikt, kto miał do czynienia z Heleną, nie odgadłby, że kryje ona w sobie niepewność. Dotąd sprawiała wrażenie skromnej, ale jednak silnej i mocno stąpającej po ziemi kobiety, która wiedziała, czego oczekuje od życia i napotykanych osób. Z nikim nie dzieliła się myślami, więc któż by podejrzewał, że wstydzi się swojego pochodzenia, tego, że nie ukończyła szkoły powszechnej. Patrzyła na swoje smukłe dłonie i marzyła, by nigdy nie musiały zagłębiać się w czarną ziemię, by nigdy nie musiały sprzątać obcych kuchni, by nigdy nie zrobiły się szorstkie i popękane jak dłonie jej matki.

 

Kolejnym miejscem jest empik.com. Tam możecie przeczytać pierwsze 20 stron niektórych naszych książek. Czy się wciągniecie? Czy akcja się zawiąże? Czy bohaterowie będą ciekawi? Te wszystkiego można się już dowiedzieć z krótkiego fragmentu.

Oprócz tego każda księgarnia internetowa oferująca ebooki również takie fragmenty posiada, czyli np. woblink.com, publio,pl czy virtualo.pl.

 

Najnowszymi dodanymi pozycjami są”Oczy wilka„, „Martwe ciało Maverica” oraz „Sanatoryjny romans z inspiracją„. Książki są dostępne w wersji elektronicznej w formatach MOBI i EPUB.

 

Zatem decyzja o wyborze książki powinna być teraz łatwiejsza.