Już za tydzień oficjalną premierę będzie miała VI część „Na szczycie. Właściwy rytm” K. N. Haner. Nie możecie się doczekać?

Jeśli odpowiedź brzmi tak, to już dziś książkę możecie zamawiać poprzez stronę empik.com. Napis na stronie głosi, że wysyłka nastąpi w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

 

Fragment recenzji myfairybookworld.blogspot.co.uk

„Na szczycie. Właściwy rytm to książka najbardziej dojrzała ze wszystkich z tej serii. Autorka wprowadziła do życia Rebeki i Sedricka mnóstwo zamieszania, ale także wiele nowych rzeczy. Bohaterowie muszą odnaleźć się w tym nowym dla nich świecie, tym razem są odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale także za dzieci. K. N. Haner po raz kolejny mnie zaczarowała i oczywiście, jak zawsze po zakończeniu, miałam ochotę ją udusić. Na szczycie. Właściwy rytm to prawdziwy wulkan emocji, który wybucha w najmniej oczekiwanym momencie. Gorąco polecam!!!”

 

Kasia Haner będzie podpisywała na naszym stoisku C29 swoje książki w niedzielę między 11.30 a 12.30. Także macie godzinę na zgarnięcie autografu i zdjęcia z autorką!

 

Kasia zapowiedziała, że przygotuje dla Was niespodziankę. Jesteście ciekawi co to będzie?

W kolejnych dniach przybliżymy Wam kolejne nasze targowe premiery!