Dziś do sprzedaży trafiła „Jagoda” – trzeci tom porywającej sagi Łowiska, autorstwa Anny Kasiuk.

„Autorka stworzyła bardzo wyrazistych bohaterów. Tak się zastanawiałam, jacy są tu pozytywni, jacy negatywni. Stwierdzam, że nie ma podziału. Każdy z nich jest indywidualnością, odrębną cząstką, która marzy, pragnie, oddycha zupełnie jak my. Tacy są bohaterowie Anny Kasiuk.”

nietypowerecenzje.blox.pl

„Polecam ją każdej kobiecie, bez wyjątku! Polubi ją zarówno wielbicielka romansów, jak i powieści obyczajowych. Na pewno nie będziecie rozczarowane To powieść inna niż wszystkie.”

dlalejdis.pl

„Jest to najlepsza polska saga jaką do tej pory miałam okazję przeczytać. Nie tylko pobudziła wyobraźnię, podbiła serce, wlała wiele emocji, które wirują wokół mnie do tej pory, ale także nauczyła mnie kilku ważnych kwestii, pozwoliła inaczej spojrzeć na otaczający świat, oraz zaspokoiła łowcę przygód, który we mnie żyje. Gorąco polecam.”

czytamybokochamy.blogspot.com

„Nieszablonowa fabuła, precyzyjny język i gatunek balansujący między typową obyczajówką, romansem i elementami dobrego horroru. Książkę czytałam jednym tchem, wprawiała mnie w chwilę gdy brakowało mi powietrza a przed oczami pojawiały się mroczki. Niejednokrotnie po odłożeniu całą noc bądź dzień rozmyślałam nad dalszymi losami bohaterów, którzy zaskarbili sobie moje serce od pierwszych stron. Autorka wykreowała ich postacie jako realne, rzeczywiste mające za zadanie wypełnić przeznaczenie jakie zostało im zapisane choć oni z wielką chęcią chcieliby je oszukać.”

molinkaksiazkowa.blogspot.com

„Jeżeli masz odwagę zmierzyć się z żądnym zemsty duchem, zapraszam na Łowiska, gdzie jawa miesza się ze snem, a miłość potrafi zaskoczyć swoją nieprzewidywalnością. Polecam!”

http://www.posredniczkaa.pl/2016/12/kasiuk-anna-jagoda-przedpremierowo.html

Zapraszamy na zaczytani.pl, gdzie jeszcze dzisiaj kupicie książkę w Walentynkowej promocji.

JAGODA(1)