Czym jedziecie na wakacje? Samochodem, rowerem, samolotem, a może pieszo? Do każdego ze środków transportu Publio.pl przygotowało odpowiednie książki w promocyjnych cenach.

 

Z książki „Chiny? Dlaczego nie…” możecie się dowiedzieć jaki transport wybrać, jeśli chce się zwiedzić to azjatyckie państwo. A autorki Anna Karpa i Katarzyna Karpa mają w tym doświadczenie. Przemierzyły 4 tys. kilometrów i podróżowały statkiem, szybką łodzią, komfortowym autokarem dalekobieżnym Express Liner, promem, płaskodenną łódką przypominającą gondolę, rikszą rowerową, tuk-tukiem, pociągiem w wersji „hard sleeper”, autobusem.

 

Tadeusz Wodzicki pokaże Wam „Argentynę”. Podróż piesza po Andach oraz jazda samochodem po wąskich górskich drogach, to niezapomniane przeżycie.

 

Autokarem do nieba„, czyli do Rimini zabierze Was natomiast Paweł Olearczyk. Jak to jest być chociaż jeden dzień pilotem wycieczki? Przekonajcie się!

 

Krzysztof Rudź, Wiesława Izabela Rudź oraz Michał Mazurek wolą na dalekie wyprawy jeździć motocyklami. Małżeństwo w swojej książce „Pod niebem Patagonii” opowiada o ośmiomiesięcznej podróży po bezdrożach Ameryki Południowej. „Bałkany zebrane z asfaltu” to zmysłowa podróż, pełna niesamowitych widoków, smaków, zapachów i dźwięków widziana z siodła motocyklu.

 

 

Do 13 sierpnia ebooki są tańsze nawet o 50%.