Doczekaliśmy się w końcu premiery kolejne książki Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. W szponach szaleństwa to trzeci tytuł w tym roku, po Boys from Hell oraz Wszystko wina kota!.

 

Autorka właśnie we Wrocławiu zaplanowała premierę swojej książki. Spotkanie odbędzie się w Bibliotece na Dworcu Głównym PKP WROCŁAW o godz. 18.00.

 

Bieszczadzka sekta, energiczna komisarz, wielka miłość i Wrocław, który nie jest już bezpiecznym miejscem.

 

Fragment recenzji na cyrysia.blogspot.com

 

Fabuła już od pierwszych stron zapiera dech w piersiach i skutecznie podnosi ciśnienie. Pod mostem Uniwersyteckim policja znajduje zwłoki młodej kobiety pozbawionej… mózgu. Śledczy Ewa Barska oraz Szymon Drakoński rozpoczynają dochodzenie w tej sprawie. Stopniowo zostajemy wciągnięci w intrygującą wędrówkę po psychodelicznej wizji chorego umysłu, który pogrążając się we własnym szaleństwie uruchamia potworną reakcję łańcuchową. Nikt jednak nie wie, że to dopiero początek przerażającej gry, w której nie ma żadnych wygranych. 

Agnieszka Lingas-Łoniewska na krakowskich targach książki oczywiście również będzie. Spotkanie odbędzie się w sobotę i potrwa od 12.40 do 15.00. Przyjdźcie wcześniej, bo kolejki do tej pisarki gwarantowane!