W życiu Kasi Haner wiele się dzieje. Autorka wyznała, że dzień przed premierą III tomu „Na szczycie. Nieczysta gra” zaręczyła się! Najnowsze informacje możecie śledzić na jej fanpage’u. Gratulujemy! Czy planowany w życiu osobistym ślub będzie miał wpływ na fabułę książki, a może było odwrotnie?

 

„Na szczycie. Nieczysta gra” K. N. Haner to kolejny tom stanowiący kontynuację fascynującej historii Reb- tancerki porno i Seda- menadżera zespołu rockowego. Po raz kolejny autorka funduje nam mnóstwo różnych emocji, zaskakując zakończeniem. Wzrok przykuwa już sama okładka… Subtelna, delikatna, świetnie oddaje klimat powieści. Intryguje, ciekawi i zachęca nas do przeniesienia się w świat muzyki, alkoholu i imprez towarzyszącym gwiazdom rocka.

W części tej Reb i Sed stają u progu ogromnego szczęścia. Wymarzony ślub zbliża się wielkimi krokami. Na wydarzenie to czekają wszystkie bliskie im osoby. Ich życie jest niemal idealne. Do spełnienia brakuje im już tylko długo wyczekiwanego dziecka. Rozłąka i trasa koncertowa chłopaków sprawia jednak, że na ich drodze pojawia się wiele problemów i przeciwności losu. Czy ich związek przetrwa taką próbę? Jak dalej potoczą się ich losy?

Powieść, podobnie jak inne książki tej autorki czytałam z wielką ciekawością i zainteresowaniem. Lekki, prosty styl sprawia, że czyta się ją szybko i przyjemnie. Barwne, plastyczne opisy pobudzają wyobraźnię. Sceny erotyczne opisane są w odważny sposób. Są one pełne namiętności i pożądania, jakie towarzyszy bohaterom. Dialogi świetnie wzbogacają akcję i obfitują w wiele przeróżnych emocji.

Bohaterowie są dobrze wykreowani pod względem psychologicznym, są wyraziści i szybko zapadają w pamięć. Rebeca nadal podejmuje decyzje pod wpływem chwili, emocji. Często zachowuje się lekkomyślnie i nieodpowiedzialnie. Nadmiar obowiązków ją przytłacza, a rozłąka z ukochanym działa na nią destrukcyjnie, dodatkowo potęgując jej tęsknotę. Sed bywa często zazdrosny i zaborczy, jednak dla Reb jest gotów do największych poświeceń. Oboje są w stanie zrobić dla siebie wszystko. Ale czy to wystarczy, aby ich miłość przetrwała?

Opis wesela głównych bohaterów wręcz zaskoczył mnie… Pierwszy raz spotykam się z sytuacją, w której państwo młodzi ignorują gości weselnych, oddając się własnym przyjemnościom. Do tego bitwa na jedzenie w trakcie imprezy może budzić pewne zdumienie. No, ale cóż życie gwiazd rocka często odbiega od tego zwyczajnego, a zwariowane pomysły znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Akcja jest wartka, dynamiczna, zaskakuje w najmniej spodziewanym momencie. Nie wspominając o zakończeniu, które było dla mnie wielkim zaskoczeniem. Sprawiło ono, że z niecierpliwością oczekuję na kolejny tom.

 

Źródło: ksiazkowyswiatmoniki.blogspot.com