Augusta Docher świetnie ujęła pewne zależności między ofiarą a oprawcą. Ciekawie stworzyła sylwetki swoich bohaterów, ich żywiołowe charaktery. Z czasem przekonamy się, jaki temperament drzemie w Karimie.

 

Jego dwulicowość i przywdziewane na każdym kroku inne maski. Zaskakujące jest to zestawienie przeciwnych charakterów. Fabiana jako mądra i bardzo piękna kobieta, krucha w środku i delikatna jak kryształ oraz porywczy i tajemniczy Karim.

 

Kryształowe serca” Augusty Docher to niecodzienna i niesztampowa propozycja dla tych, którzy szukają nie tylko wrażeń, ale też namiętności, czy ukrytych gdzieś na dnie serca pragnień. Autorka bardzo autentycznie tworzy zaskakujące i porywające wątki, w których nie brakuje wyrazistej akcji, sugestywnych opisów i świetnie dopracowanych charakterów bohaterów, których osadza w dość malowniczej części Francji. Autorka buduje z czytelnikiem wyjątkowo bliską więź. Intryga wpleciona w powód porwania młodej Polki zmusza nas do odszyfrowywania jej do samego końca.

 

 

Całą recenzję przeczytacie na nietypowerecenzje.blogspot.com