ach-te-baby_oklNie rozumiesz swojego partnera? On twierdzi, że nie rozumie Ciebie? Jest jedno wyjście. Musisz sięgnąć po książkę pt. „Ach te baby”! O co tu chodzi i dlaczego taką książkę napisała właśnie kobieta?

Każda z nas dobrze wie, że często jesteśmy humorzaste, niezdecydowane, obrażalskie, zazdrosne i wymagające… To normalne,że mężczyźni nie są w stanie zrozumieć kobiet. Natomiast kobiety nie mogą uwierzyć, że mężczyzna jest aż tak prostą konstrukcją, dlatego wymagają o wiele więcej niż jest on w stanie zaoferować. Kamila Lukowicz postawiła stworzyć książkę, która pomoże zarówno jednej jak i drugiej płci w zrozumieniu swojego partnera i być może ułatwi wspólne życie. Jakie tematy poruszyła autorka?

Kłótnie, niedomówienia, wymagania i wiele innych typowych powodów, dla których mnóstwo związków zostało zniszczonych, to tylko niektóre problemy, jakie poruszyła Kamila Lukowicz. Książka jest kierowana głównie do kobiet, ale nie tylko. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Napisana z humorem i dystansem do świata, zawierająca mądre przesłanie książka, dzięki której lepiej poznamy ludzką naturę. Kto wie? Może właśnie po lekturze tej książki jakaś kobieta zrozumie, że nieodpowiednio traktuje swojego partnera i zmieni zachowanie? Wszystko możliwe.

Sam pomysł na taką książkę uważam za świetny! Wykonanie też mi się podoba. Autorka przekazuje odbiorcom wszystkie swoje myśli, pisze wprost, bez żadnego owijania w bawełnę. Używa takiego języka, jakby rozmawiała z koleżanką. Po prostu daje nam cenne rady, a my próbujemy je wykorzystać w codziennym życiu. 🙂 Wydaje mi się, że książki tej nie trzeba koniecznie czytać od deski do deski. Można czytać różne rozdziały, nie idąc po kolei. W końcu zawsze można wrócić do nieprzeczytanych fragmentów.

Czy jest to książka tylko dla kobiet? Nie! Jeżeli mężczyzna sięgnie po tę lekturę, dowie się wielu ciekawych rzeczy na temat rozumowania kobiet. Będzie miał okazję poznać (przynajmniej mniej więcej) sposób, w jaki kobiety postrzegają świat. Już sam fakt, że zwracamy uwagę na rzeczy, o których mężczyzna nawet nie pomyśli, jest fascynujący. Dlatego polecam tę lekturę zarówno kobietom jak i mężczyznom. 🙂

źródło: czytanienaszymzyciem.blogspot.com